poniedziałek, 20 maja 2024Sprzedaż

tel. 032/ 47 33 100
biuro@ferroli.com.pl
nasi przedstawiciele

/ O firmie / Informacje ogólne

powrót

FERROLI Poland Sp. z o.o. powstała w 1997 jako filia międzynarodowego koncernu GRUPPO FERROLI. W Polsce zajmujemy się sprzedażą, serwisem i doradztwem technicznym dotyczącym produktów wytwarzanych w firmach należących do koncernu Ferroli.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

- grzejniki
- domowe kotły centralnego ogrzewania
- podgrzewacze wody (elektryczne pojemnościowe podgrzewacze wody, podgrzewacze gazowe, termy grzewcze)
- przemysłowe kotły centralnego ogrzewania (wodne, parowe i diatermiczne)
- automatyka


ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

 • HANDEL
  Działalność handlowa Ferroli Poland prowadzona jest poprzez sieć Autoryzowanych Partnerów rozmieszczonych na terytorium całej Polski.
  Nasi partnerzy to wyselekcjonowana grupa profesjonalnych firm, które od lat zajmują się dystrybucją nowoczesnych urządzeń techniki grzewczej.
  Dział handlowy prowadzi w ciągu całego roku cykle prezentacji i szkoleń, na których można zapoznać się z naszymi produktami. Technika grzewcza to nasza pasja. Oferujemy Państwu m.in. grzejniki aluminiowe i stalowe, podgrzewacze gazowe, wydajne i ekonomiczne kotły gazowe oraz kolektory słoneczne płaskie oraz próżniowe.
 • SERWIS
  Urządzenia oferowane na rynku polskim posiadają w swoim zapleczu szeroką sieć serwisową.
  Na terenie całego kraju działa sieć serwisowa służąca pomocą informacyjną i usługową w zakresie serwisowania urządzeń na każdym etapie eksploatacji. Posiada on magazyn części zamiennych dla wszystkich oferowanych wyrobów firmy Ferroli. Nawet nietypowe części dostarczymy w razie potrzeby firmą spedycyjną.
 • DORADZTWO TECHNICZNE
  Dział Techniczny Ferroli Poland zapewnia fachową i bezpłatną pomoc wszystkim obecnym i przyszłym klientom naszej firmy. Dbamy o profesjonalną obsługę Inwestora na każdym etapie użytkowania naszych urządzeń. Ogrzewnictwo to dziedzina, w której najważniejszy jest komfort. Dbamy o to, by nasze urządzenia dawały Państwu zadowolenie .